Nagraj rework, pojaw się na reedycji płyty Kayah & Bregović!

O tym, że naprawdę warto brać udział w konkursach 2Track niedawno przekonała się Basia Wrońska z Ballad i Romansów. Teraz każdy z Was ma okazję pojawić się na płycie „Kayah i Bregović”, warunek jest jeden: wystarczy śpiewać.


2Track właśnie ogłosił kolejny konkurs na rework, tym razem do wyboru są trzy utwory: „Tabakiera”, „To nie ptak” i „Śpij, kochanie, śpij”. Linie wokalne nie mogą być zmienione, a cała reszta to inwencja twórcza uczestnika. 

Nagrody jedynie zachęcają – chyba nie ma nic bardziej prestiżowego niż pojawienie się na albumie znanych artystów i tę właśnie szansę daje 2Track. Powstanie specjalna reedycja płyty, na której pojawią się wygrane reworki. Poza tym organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe takie jak subskrypcje na Tidal czy nagrody pieniężne. 

wygranych wybierze jury w składzie: przedstawiciele wytwórni Kayax, portalu 2Track i sami artyści. Macie czas do końca miesiąca. Czy coś jeszcze musimy dodawać? Życzymy Wam powodzenia i zapewniamy, że chętnie przesłuchamy nowego albumu. 


Zajrzyj po więcej:

2Track na Facebooku

Strona WWW


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.