Najlepsza „Bloody Girl” już do odsłuchu! A za niedługo…

Choć premiera najnowszego singla zespołu Shadok, odbyła się już chwilkę temu, to jest to idealny czas abyście mogli się z nim zapoznać! Dlaczego? Na połowę maja zespół planuję premierę długo wyczekiwanego teledysku! 

shadok

Liderem zespołu Shadok jest Jarek „Shadok” Szydłowski, ten sam, który w latach 90 łoił na gitarze w Krshna Brothers i szalał na jarocińskich scenach. Jeden z jego riffów Kazik Staszewski wykorzystał w utworze „Artyści” (dokładnie riff z „We know how to kill” Krshna Brothers). Shadok to zespół z Opola. Działają od 2013r. W składzie znajdują się: Jarek Shadok­ gitara,wokal oraz Malwa ­perkusja oraz wokal. Zespół charakteryzuje spora dawka energetycznych riffów, chwytliwych melodii i eksperymenty z brzmieniem. Oscylują gdzieś pomiędzy hałaśliwym rockandrollem, a transowo-uspokajającymi przebojami.

Jak sami o sobie mówią:

„Staramy się ogarniać chaos, czasem walimy w bębny, krzyczymy i zarzynamy gitary, a za chwilę jest spokój, lalala i delikatna melodyjka”.


Shadok & Malv Miel -„Bloody Girl”

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=MtudVh4HQQs[/embedyt]


Singiel jest utrzymany w transowym, alternatywnym brzmieniu. Całość przypomina mi jeden z utworów soundtrack z filmu „Cafe de Flore„.  Cudowne wprowadzenie w świat transowych brzmień gitary, perkusji jaki i samego wokalu – który w tym przypadku idealnie komponuję się do całości utworu. Sam tekst, dla co poniektórych, może być niezrozumiały, nieprzyjemny, czy może trochę wulgarny, ale wydaje mi się, że w takich klimatach słowo „whore” nie ma żadnego złego czy nieprzyjemnego wydźwięku. To słowo, które podkreśla ton naszej Bloody Girl

I wanna be a whore

who wants to save the world

and throw away all rules
and find what's lost
.................................
I need to stay at home

lay/ die naked on the floor

come make love with me

scary bloody sweet

scary bloody sweet
.............................
I love to watch the stars 

from my flying car

driving throu the dark

fascinating light/night
.................................
I never sleep alone 

always with you/your/new boy

serch for missing clouds/clothes

and make a lot of noise

make a lot of noise
make a lot of noise

uuu eeeeeee

Zajrzyj tu:

www.shadok.mobi

www.facebook.com/ShadokOfficial


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *