Najnowszy album HEY w streamingu tylko w TIDAL

fot. Zuza Krajewska
fot. Zuza Krajewska

„Błysk” to tytuł najnowszej płyty zespołu HEY, która miała premierę swoją oficjalną premierę 25 kwietnia. Jeszcze przez 5 dni album w cyfrowej wersji będzie dostępny tylko w serwisie TIDAL.

HEY to jeden z najważniejszych polskich zespołów działający nieprzerwanie od ponad 20 lat. Nowy album zespołu zatytułowany „Błysk” to następca wydanego w 2012 roku „Do rycerzy do szlachty, doo mieszczan”, który uzyskał status platynowej płyty. Przez najbliższy tydzień TIDAL będzie jedynym serwisem streamingowym, w którym dostępny będzie album „Błysk”: http://listen.tidal.com/album/58521628


Kompozytorem większości piosenek na najnowszym wydawnictwie grupy HEY jest Paweł Krawczyk, a za teksty tradycyjnie odpowiada Katarzyna Nosowska, która tworzy zespół od początku istnienia. Nowa płyta grupy powstawała w dużej mierze w minionym roku, wyraźnie różni się od tego wszystkiego, co proponowała nam w ciągu ostatniej dekady. Na „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” i szczególnie „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan” składały się głównie spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie. To był czas medytacji, a teraz nastąpił czas działania – mocniej bije serce sekcji, ostrzej kąsa gitara, powróciły mocne, chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać…Album „Błysk” wypełnia 10 kompozycji:

Błysk

Szum

Ku słońcu

Prędko, prędzej

2015

Dalej

Hej Hej Hej

I tak w kółko

Cud

Historie


Hey na Facebooku

Hey na MySpace

Hey na YouTube

Strona WWW


TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.


Tidal na Facebooku

Strona WWW

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *