Najnowszy singiel Arka Malinowskiego już w sieci

Najnowszy singiel Arka Malinowskiego to nieszablonowy utwór opowiadający o chęci zmierzenia się z trudami dzisiejszego świata. Pęd, chęć zdobywania, władza, pieniądze… to wszystko sprawia, że życie ludzkie jest coraz bardziej skomplikowane, kruche, a rzeczy mało znaczące pochłaniają nasz czas. Obieramy drogę egoizmu i zatracenia, nie potrafimy zrezygnować ze swoich ambicji, wybieramy to co łatwiejsze, to co bardziej bawi i coraz bardziej pogrążamy się w naszym upadku.

Utwór nawiązuje do zwolnienia, znalezienia chwili na wyciszenie i refleksje, by móc wyłączyć się na chwile i zastanowić się nad sensem ciągłego biegu. Warto przemyśleć pewne sprawy, odpowiedzieć sobie na kilka pytań związanych z życiem, ograniczyć pośpiech, uciszyć ambicje, zatrzymać się i otworzyć oczy na rzeczy ważne.

„Ostatni” pokazuje drogę inną, niż ta którą ślepo podążamy… Co odbiera nam współczesny świat? Cenny czas, którego nie da się cofnąć, zagubioną miłość schowaną głęboko na dnie serca, czy własne utracone chęci do spełniania marzeń. Boimy się zwolnić tempa, aby nie ominęło nas to, co złudnie nadaje naszemu życiu sens i czyni nas szczęśliwszymi.

Ambicje zamień na odpoczynek, pieniądze zastąp realizacją marzeń, władzę wymień na miłość… szukaj przeciwności, bo przecież „Ostatni” zawsze może być pierwszy.


O Arku:

27-latek urodzony w Będzinie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2001 roku.

Współpracował z takimi kompozytorami i producentami jak Mateusz Krautwurst, Tomasz Lubert, Przemek Puk, Grzegorz Porowski, Kamil Mikuła, Paweł Gawlik, Jurand Wójcik, Wojtek Byrski, Jarosław Kidawa.

Laureat wielu wojewódzkich konkursów, finalista ogólnopolskiego Festiwalu Rock Stars w 2012r i 2014r.
Początkiem 2012 roku postanowił kontynuować swoją drogę muzyczną jako wokalista czego wynikiem było nagranie swojego pierwszego singla pt. „Gry Plan”.
Niedługo później pojawiły się kolejne single artysty, m.in. Sama w ogniu, „Brak mi Ciebie”, „Krótki sms”, „Inni” oraz „Ile mam”, gdzie do współpracy zaprosił znaną z programu „The Voice of Poland” Natalię Podwin.

Jesienią 2016 roku usłyszeliśmy jeden z kolejnych utworów Arka „Jeśli jutro nie nadejdzie”, który został bardzo wysoko oceniony przez słuchaczy w konkursie Skoda Auto Muzyka plasując się na drugim miejscu.
W maju 2018 roku wydany został ostatni utwór artysty pt. „Razem”.

Arkadiusza mogliśmy zobaczyć podczas gościnnych występów z zespołem Volver m.in. na Festiwalu Top Trendy (2012r) oraz Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (2012r).
Arek ma na swoim koncie wiele koncertów przed szeroką publicznością jak i supportów dla gwiazd wielkiego formatu polskiej sceny muzycznej.
Można go było również usłyszeć m.in. podczas Koncertu Sylwestrowego 2012 organizowanego pod katowickim Spodkiem, który był transmitowany w TVP Katowice.
Wielokrotnie gościł w telewizji m.in. w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN, Express Silesia, 4fun.tv, Poranek z TVP Katowice oraz stacjach radiowych takich jak Radio ESKA, RMF MAXXX, Radio WAWA, Radio FaMa, Radio Merkury, MC Radio, Radio Rekord i wielu innych.


Zajrzyj tu:

www.facebook.com/pg/ArkadiuszMalinowskiOfficial/

Podziel się swoją opinią ;)