Najnowszy singiel i teledysk superskładu L.U.C, GrubSon, Promoe, Rapsusklei, Jan Feat. Rebel Babel Ensemble – „Bike Band”

Obczajcie koniecznie kolejną odsłonę Rebel Babel, czyli międzynarodowego, multikulturowego i wielojęzykowego projektu muzycznego.


A kto się za tym wszystkim kryje? Otóż niejaki L.U.C, Jan Feat. i cała śmietanka międzynarodowej sceny hip-hopowej. Po takim składzie można się spodziewać tylko… prawdziwej muzycznej petardy! I na pewno się nie zawiedziecie.


L.U.C, GRUBSON, PROMOE, RAPSUSKLEI FEAT. JAN (REBEL BABEL) – Bike Band


Warto tutaj zwrócić uwagę na swoistą kulturalność tego kawałka.  Wbrew pozorom nie jest stricte hip-hopowy, ponieważ dotyka wielu płaszczyzn i pokazuje, że hip-hop można łączyć z wieloma innymi gatunkami muzycznymi oraz jak bogata potrafi być muzyka. Poczuliście lekką nutkę zachodniej muzy? Jak dla mnie bomba!


Zajrzyj też tu:

L.U.C – https://www.facebook.com/planetluc/timeline

Grubson – https://www.facebook.com/Grubson-316095421004/timeline

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *