Najpopularniejszy polski lektor na płycie zespołu Gorgonzolla !

gorgonzollaDebiutancka płyta zespołu Gorgonzolla, pod tytułem „Eksploatowani” będzie miała swoją premierę 8 kwietnia. Zaplanowany został również koncert premierowy w Warszawie.

Gościnnie na płycie pojawił się legendarny lektor, Tomasz Knapik, który użyczył swojego wyjątkowego głosu na potrzeby płyty Gorgonzolli. O tej niezwykłej współpracy zespół wypowiedział się w następujący sposób:

Pan Tomek udzielił się na naszej płycie z uprzejmości. Ten niezwykły gest ma dla nas ogromne znaczenie, wychowaliśmy się na filmach które czytał Pan Tomek, to coś wspaniałego, że będzie bardzo ważną częścią naszej płyty!


Na płytę „Eksploatowani” złożyło się 10 autorskich kompozycjizespołu, które są swoistym odzwierciedleniem brzmienia jakie prezentuje Gorgonzolla. „Eksploatowani” to również bardzo szczera płyta, w utworach grupy zostały zawarte osobiste historie, jak również obiektywna obserwacja otoczenia. Jak dotąd zespół zaprezentował dwa teledyski, promujące wydawnictwo, tytułowy do utworu „Eksploatowani” oraz fabularny obraz do kompozycji „Wojna z samym sobą„.

Płyta „Eksploatowani” to mieszanka gatunków Nu Metal, Rapcoreoraz klasycznego Rocka z elementami Hard Rocka. Premierowy koncert odbędzie się dokładnie w dniu premiery, 8 kwietnia w warszawskim Club Rocku. Gościnnie u boku Gorgonzolli wystąpią zaprzyjaźnione z zespołem kapele: Raworb oraz Immortal Dreams.Sprzedaż płyty ruszy jeszcze przed 8 kwietnia na profilu zespołu na Facebooku, krążek będzie można również nabyć podczas koncertu.


Facebook

https://www.facebook.com/Gorgonzolla?ref=hl

YouTube

https://www.youtube.com/user/GorgonzollaTV

SoundCloud

https://soundcloud.com/gorgonzolla

Instagram

http://instagram.com/gorgonzollaofficial


Portal Muzykoholicy.com  z dumą objął patronat medialny nam płytą zespołu Gorgonzolla ,,Eksploatowani”. 

gorgonzollaplakat

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *