Najświeższa premiera albumu Pawbeats Orchestra! [posłuchaj HD]

Pawbeats – Orchestra, to tytuł najnowszego albumu bydgoskiego producenta i multiinstrumentalisty, który od dzisiaj można znaleźć na sklepowych półkach.

Marcin “Pawbeats” Pawłowski tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku integralnych części – wydania albumu, premierowych koncertów symfonicznych oraz płyty DVD z zarejestrowanym koncertem. Autorem projektu graficznego wydania jest Forin.

Na albumie znajdziemy 13 utworów, na których wśród gości pojawili się: pawbeatsorchiestraJustyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę, VNM, Kali, Tau, Dwa Sławy, Robert Cichy, Masia, Kartky, Sarcast oraz Mama Selita. Zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu dało projekt ekletyczny na wielu płaszczyznach, gdzie wokale wraz z muzyką stanowią swoistą synergię. W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej.

Pełen przeplatających się nurtów muzyki miejskiej oraz muzyki klasycznej krążek, to z pewnością pozycja godna szczególnej uwagi. Dotychczas ukazało się 6 singli promujących najnowszy album Pawbeats – Orchestra, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, a ich łączna ilość wyświetleń na kanale YouTube sięgnęła już 5 milionów


Pawbeats – Orchestra – Odsłuch HD


Najnowsze wydawnictwo Pawbeatsa promować będą dwa koncerty symfoniczne, z udziałem wszystkich gości albumu, które odbędą się już w najbliższy weekend 5 i 6 marca w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Bilety na wydarzenie wciąż można zakupić poprzez serwis Biletomat.pl


Zajrzyj tu:

Pawbeats Orchestra: https://www.facebook.com/pawbeatsmusic/?fref=ts

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *