[KONKURS] Najświeższa premiera, której nie możecie przegapić!

Co raz to słyszy się o nowych albumach młodych i utalentowanych muzyków. Dziś nadszedł ten dzień w którym światło dzienne ujrzała debiutancka EPka Maxa Bravury – How Bravura

MaxBravura_CD_RGB_1 (1)

Usłyszałam ich po raz pierwszy przygotowując się na ich koncert w krakowskim Pięknym Psie (to co działo się na koncercie możecie przeczytać TUTAJ).

Dziś z dumą mogę przedstawić Wam ich EPkę, która łączy takie gatunki muzyczne jak indie, alternative, punkrock czy folk z oryginalnym i charyzmatycznym głosem wokalisty. Nie chciałabym natomiast sugerować Wam swojej opinii na temat tego albumu, dlatego też kliknijcie w poniższy link i sami odkryjcie ten świeży powiew muzyki, która szumnie uderza na polską scenę muzyczną!


MAX BRAVURA How Bravura EP (full album)

Dzięki energii i tytanicznej pracy zespołu i wielu osób, pomimo braku wielkiego budżetu udało nam się w ciągu kilku miesięcy stworzyć EPkę How Bravura. Muzykę miksował i masterował Michał Kupicz. Zdjęcia zrobiła znana w świecie sztuki fotografka Anna Orłowska, a projekt graficzny wykonał absolwent warszawskiej ASP Piotrek Chuchla. – opowiada Magdalena Angulska; menadżer zespołu Max Bravura


Max Bravura jest to nowy projekt Macieja Wachowiaka, śląskiego wokalisty i songwritera, założyciela i lidera alternatywnej formacji Slutocasters. W nowym wydaniu aranżcje są dużo bardziej subtelne i dyskretne. Melodie oparte są jednak ciągle na post-punkowej energii z której się wywodzi. Eklektyczne połączenie gitarowego folku, synth-popu i wave’u.

Max to osobowość barwna i energetyczna, każdy z jego koncertów to energetyczny booster. Artysta wszechstronny i nieobliczalny. W każdym kolejnym gigu daje coś nowego, płytę traktując jako punkt wyjścia do zupełnie nowej jakości. Od koncertu na łóżku po koncert w vanie. Linki z ostatnich live’ów poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=SQAvk9rRP7U
https://www.youtube.com/watch?v=8nqWpiYua0A
https://www.youtube.com/watch?v=gSPE0RU2stk

Najbliższe koncerty Maxa Bravury

maxbravuraa


Zajrzyjcie tutaj:

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą Max Bravura – How Bravura

KONKURS!

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na koncert Max Bravura w Krakowie!
Klikajcie LIKE
 i napiszcie do nas maila
w temacie wpisując Max Bravura – Kraków !
POWODZENIA!
konkurs trwa do końca 02.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *