Najświeższa premiera teledysku do piosenki Dagmary Czechur – „Save Me”

Dagmara CzechuraPremiera teledysku do piosenki Dagmary Czechur – „Save Me” dostępny również na iTunes/Spotify/Deezer !

Młody, utalentowany reżyser i producent Alex Druiventak- Selma współpracował przy tworzeniu teledysku Dagmara & Frenchy – „Save Me”. Wokaliści odnaleźli jego filmy w Internecie i od samego początku byli przekonani ze najnowszy teledysk chce stworzyć z Nim!

Dagmara Czechura ukończyła Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie Beaty Bednarz. Całe nastoletnie życie spędziła w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Można było ją zobaczyć w 2 edycji programu X Factor (TVN). Aktorskie umiejętności rozwijała w szkole Szkoła Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi kierunek Musical i Choreografia

Marc Mavambu A.K.A. „Frenchy” urodzony w Bukareszcie, wychowany w Polsce raper kongijskiego pochodzenia; współpracował z The Positive, Afromental, występował również z Kayah, a także w programie „Bitwa Na Głosy” oraz „Must Be The Music”.

Producentem muzycnym jest Mateusz Krautwurst, mieszkajacy w Warszawie (znznay jako finalist program The Voice of Poland). Wspolpracuje on z czołowymi polskimi artysami.

DAGMARA CZECHURA ft. FRENCHY – Save Me

Tekst do utworu napisali: Dagmara Czechura/Mateusz Krautwurst/Frenchy


Zajrzyj tu:

Mateusz Krautwurst Production: https://www.youtube.com/channel/UCdzkP0yCoQxnI2Y0Ipz2fxQ

 

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *