Natalia Kukulska rozpoczęła prace nad nowym albumem

Nie tak dawno polska wokalistka, Natalia Kukulska, udzieliła wywiadu online ze swojego domu dla „Dzień Dobry TVN”. Prócz wypowiedzianych ogólnych rozważeń na temat kwarantanny i pandemii, artystka wyznała, iż pracuje nad największym projektem w karierze!

Można śmiało powiedzieć, że coraz więcej muzyków wykorzystuje przymusową kwarantannę na tworzenie ciekawych rzeczy. Do tego, coraz bardziej licznego, grona dołączyła właśnie Natalia Kukulska. Wokalistka wyznała na antenie między innymi: „Szykuję płytę, której premiera planowana jest na sierpień tego roku, więc niebawem. Pierwszy utwór, który będzie tę płytę zwiastował, przygotowujemy już na maj. Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że zdążyłam nagrać wszystkie partie instrumentalne i wokalne przed kwarantanną. (…) Teraz pracujemy nad miksami, okładką i pierwszym teledyskiem, więc mogę to robić zdalnie„.

Podkreśliła, iż jest to najważniejszy projekt muzyczny w całej jej, dotychczasowej karierze. Udział w nagraniach wzięła jedna z najpopularniejszych i najlepszych orkiestr w Polsce czyli Sinfonia Varsovia, ale nie tylko! Potwierdzeni zostali między innymi kompozytorzy i aranżerzy tacy jak Adam Sztaba czy Jan Smoczyński.

Prawdopodobnie o kolejnych informacjach dowiemy się pod koniec tego miesiąca lub na początku maja.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.