Natalia Moskal z premierą singla „Neverland”

Lato to doskonały czas na wyjątkowe podróże w niezwykłe miejsca. Jedną z takich wycieczek proponuje nam Natalia Moskal, która zaprasza do świata o nazwie „Neverland”. Nieco ponad rok od ukazania się debiutanckiego albumu „Songs of Myself” wokalistka zaprezentowała bowiem swój najnowszy singiel o takim właśnie tytule.


„Neverland” może stać się niebawem wakacyjnym hitem. Singiel pojawił się we wszystkich serwisach streamingowych 13 lipca br. To nagranie o charakterze osobistym, co podkreśla zarówno warstwa tekstowa, jak promujące piosenkę wideo pokazujące prywatne i muzyczne życie piosenkarki. Nie brakuje tu także rytmiczności i ładunku energetycznego, czyli połączenia typowego dla Natalii Moskal, z jednej strony wiernej przebojowej elektronice, znanej z jej wcześniejszej twórczości, a z drugiej zaś prezentującej w „Neverlandzie” brzmienia inspirowane amerykańskim funkiem. Dopełnieniem całości są partie Wojtka Miecznikowskiego.Autorką tekstu śpiewanego jest sama Natalia, a za kompozycję i produkcję odpowiada Adam Bieranowski. W procesie powstawania melodii uczestniczyła również Małgorzata Nakonieczna, a teledysk stanowi dzieło Lulu Zubczyńskiej.


Przy tworzeniu „Neverland” za inspirację służyły nam utwory Jamesa Browna, Janelle MonaePrince’a czy Bruno Marsa. Przy płycie sięgnęliśmy z Łukaszem Maronem do lat 80. i 90. Teraz, pracując z Adamem, chciałam wrócić do brzmień jeszcze wcześniejszych, które były mi bliskie, kiedy byłam jeszcze nastolatką. Tekst „Neverland” porusza kwestię dylematów i wyborów, przed którymi staje młody człowiek, wkraczając w dorosłość, temat u mnie bardzo aktualny. Wolałabym trafić zatem do takiej Nibylandii, w której się zwyczajnie nie dorasta – mówi Natalia. Jesienią bieżącego roku możemy spodziewać się całkowicie nowego materiału, lecz szczegóły pozostają na razie tajemnicą.


Zajrzyj po więcej:

Natalia Moskal na Facebooku

Natalia Moskal na Instagramie

„Neverland” w serwisach streamingowych


Podziel się swoją opinią ;)