Natalia Moskal zapowiada płytę !

natalia-moskal-newsNatalia Moskal, która w marcu 2016 roku wydała swoją debiutancką EP-kę pt. „Anguana”, wystąpi na festiwalu Behind The Trees w Mysłowicach. Na koncercie oprócz piosenek z EP-ki zaprezentuje także utwory, które znajdą się na płycie, jaka ukaże się na początku listopada.

Występem na Festiwalu Behind The Trees, 10 września, Natalia Moskal zapowie nowy album, który ukaże się na początku listopada. Na płycie znajdzie się 10 utworów, w tym jedna piosenka z „Anguany” – „Didn’t Mamma Tell U”, którą wokalistka wraz z zespołem zaprezentowała na Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym:Od wydania mojej debiutanckiej ep-ki minęło dopiero kilka miesięcy, ale cały czas intensywnie pracujemy z Łukaszem Maronem nad nowym materiałem. Koncerty, które zagraliśmy do tej pory utwierdzają nas w przekonaniu, że to jest droga, którą chcemy podążać i co najważniejsze, powoli docieramy do naszej publiczności. – mówi Natalia Moskal.


Natalia Moskal to wokalistka z Lublina, która obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Utwór „Foreign Stranger”, to osobista piosenka w nowoczesnej aranżacji. Utwór powstał we współpracy z Bartoszem Dziedzicem (wyprodukował między innymi „Grandę” Brodki, „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka” i pracował już z Natalią przy jej poprzednim singlu, „Bass and Trumpets” ) oraz z Kiano (wchodzi w skład duetu Flemings oraz Tulipany i jest producentem poruszającym się głównie w muzyce elektronicznej).

Natalia obecnie podjęła się niezależnej pracy nad następnymi utworami zarówno z Kiano, jak i z Markiem Dziedzicem, bratem Bartka, równie szanowanym producentem, który jest odpowiedzialny za kompozycje i produkcję m.in. płyty „Migracje” Meli Koteluk, „Volcano” Sorry Boys. Innowacyjny teledysk do piosenki „Foreign Stranger” wyreżyserowany przez jednego z reżyserów młodego pokolenia, Filipa Hilleslanda, ukaże się w lutym razem z EPką zapowiadającą cały longplay. Utowry będą zachowane w stylistyce muzyki elektronicznej. Prywatnie Natalia jest studentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i zajmuje się przekładem literatury. Jest też uczestniczką programu Akademii Managerów Muzycznych


NATALIA MOSKAL na FACEBOOKU

NATALIA MOSKAL na INSTAGRAMIE

NATALIA MOSKAL na SNAPCHACIE

NATALIA MOSKAL na YOUTUBE

#ROZMÓWKA z NATALIĄ MOSKAL

NATALIA MOSKAL w akcji WSPIERAMY POLSKICH ARTSTÓW


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *