Natalia Nykiel akustycznie!

Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz nazwisko Nykiel? Żywiołowość, wulkan energii, elektronika. Jednak tym razem dzięki Red Bullowi możemy usłyszeć Natalię w zupełnie nowej odsłonie.


W „Stripped Sessions” artyści wykonują swoje najpopularniejsze numery w nowych aranżacjach, „na sucho”. Akustycznie, w intymnej atmosferze, przy prostocie dźwięków, bez produkcyjnej otoczki. Natalia jest artystką wyjątkową, świadomą swojej muzyki i świadomą gatunku, który tworzy. Charakterystyczna w tym co robi, ale przede wszystkim bardzo dobra. Nowa odsłona tylko uświadczy wszystkich w tym, jak utalentowana jest.

Jej udział w tym przedsięwzięciu zbiegł się z wydaniem płyty – i choć Nykiel pokazuje zupełnie inną stronę swojej twórczości, wciąż pozostaje sobą. Pomimo braku kostiumów, charakterystycznego make upu czy alternatywnych dźwięków, nie da się nie wyczuć jej energii i ekscytacji. „Stripped Sessions” to małe wprowadzanie do nadchodzącej trasy koncertowej promującej nowy krążek „Discordia”.


 


„Myślę, że cała moja twórczość jest „stripped”, a „Discordia” szczególnie. W niektórych utworach pokazujemy tylko trochę, a w innych zdzieramy z siebie wszystko. To w dużym stopniu czyni nas artystami, dzięki temu się spełniamy. Przeglądając nagrania z sesji
Stripped Sessions rzuca się w oczy ogromna różnica stylów i to jest w nich najlepsze!”


Zajrzyj po więcej:

Natalia Nykiel na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.