Natalia Nykiel wystąpi na Międzynarodowych Targach Poznańskich

2017 rok zdecydowanie należał do niej! Kolejne sukcesy, rekordowe odtworzenia teledysków, a to wszystko zwieńczone wyjątkową w swoim charakterze trasą koncertową. Natalia Nykiel 12 stycznia 2018 wystąpi w MTP2 w Poznaniu na ostatnim koncercie z ekskluzywnej trasy promującej jej najnowszy album, „Discordia”.


Kariera Natalii Nykiel to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każdy swój ruch wokalistka dopracowuje do samego końca. Niezależnie, czy chodzi o występ telewizyjny, czy o koncert w klubie, wszystko to koncepcja przygotowana na światowym poziomie. Efekty? Debiutancka płyta Natalii Nykiel, „Lupus Electro”, pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli.


Teledyski Natalii oceniane są jako jedne z najciekawszych na polskiej scenie muzycznej. Klip zrealizowany do nagrania „Bądź duży” w serwisie YouTube ma już prawie 50 milionów odtworzeń. Najnowszy album promują „Spokój” i „Total błękit”. Wszystkie ilustracje do piosenek Natalii można zobaczyć TUTAJ.


Wydany 20 października album „Discordia” został świetnie przyjęty przez krytyków. Piosenkarka balansuje tu na granicach dwóch światów – alternatywnego i komercyjnego popu. Występ w Poznaniu, 12 stycznia 2018 roku, będzie ostatnim koncertem w ramach trasy „Total Tour”, na którą złożyło się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich to koncepcyjne widowisko, gdzie obok nowej muzyki istotną rolę odgrywa przemyślana oprawa.


Bilety  na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl.


Zajrzyj po więcej:

Natalia Nykiel na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.