Natalia Przybysz – ,,Światło Noce” – ruszyła przedsprzedaż albumu!

 „Światło nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku „Prąd”, który uzyskała status Platynowej Płyty.


,,Światło nocne” to już drugi album wyprodukowany przez Jurka Zagórskiego. Obok Zagórskiego, do kompozycji i brzmienia, które jest rozwinięciem i kontynuacją nagrodzonego dwoma Fryderykami „Prądu„, przyczynili się również muzycy – stały skład zespołu – Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert  Zemler.

Płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiadają dwa single – „Przez Sen” o którym autorka opowiedziała w głośnym wywiadzie dla Wysokich Obcasów, zabierając w ten sposób głos w debacie dotyczącej praw kobiet w Polsce oraz „Światło nocne”- piosenka o tym, co widoczne i o tym, co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo.

Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Annę Bajorek. Nakręcony  został w nowoczesnym wnętrzu Filharmonii Szczecińskiej. Obok Natalii występuje Iza Szostak, odpowiedzialna również za choreografię.

W połowie sierpnia będzie miał premierę kolejny singel z płyty – ,,Świat wewnętrzny”, do którego również powstanie teledysk.Najbliższe koncerty Natalii Przybysz:
 
12.08.   Olsztyn  –  4.Olsztyn Greeen Festival
01.09.   Kielce   – Masscode Festival
12.10.   Białystok – Zmiana Klimatu
13.10.   Toruń – klub Od Nowa
14.10.   Sopot – klub Scena
15.10.   Poznań – CK Zamek
22.10.   Kraków – Forty Kleparz
27.10.   Katowice – Mega Club
03.11.   Zielona Góra – Piwnica Artystyczna KAWON 
04.11.   Wrocław – Zaklęte Rewiry
06.11.   Szczecin – Opera na Zamku
18.11.   Łódź – klub Wytwórnia
02.12.   Częstochowa – klub Rura
08.12.   Bydgoszcz – klub Estrada
13.12.   Lublin – Teatr Stary
16.12    Warszawa – klub Niebo


Zajrzyj po więcej : 

Natalia Przybysz na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.