Natalia Przybysz wraca na koncertowy szlak – trasa Jak Malować Ogień 2

Przed Natalią Przybysz druga część trasy promującej najnowszy album „Jak Malować Ogień”. Pierwsza część cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że w wielu miejscach zabrakło biletów. Tym razem trasa artystki zahaczy również o kilka wydarzeń festiwalowych.

„Jak Malować Ogień” to piąta solowa, autorska płyta Natalii Przybysz. Materiał jest naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich wydawnictwach „Prąd” i „Światło nocne”. Znajdziemy tutaj ciepło brzmiącego bluesa, soul i jazz, żywe instrumenty i jak zawsze wyjątkowe i mądre teksty. Uwagę zwraca fakt, że Natalia postawiła zarówno na treść, jak i formę – CD oraz winyl wykonane są z odpadów pochodzących z recyklingu.

„Jak Malować Ogień” to zapis chwil i emocji towarzyszących Natalii Przybysz i jej zespołowi, z którym na stałe koncertuje i tworzy. Oprócz producenta i gitarzysty Jurka Zagórskiego (odpowiedzialnego za produkcję albumów „Prąd” i „Światło nocne”) do współprodukcji dołączył Mateusz Waśkiewicz (gitara) oraz sekcja rytmiczna – Kuba Staruszkiewicz i Pat Stawiński. Wszyscy razem komponowali muzykę i pracowali nad aranżacjami albumu w zaciszu podwarszawskiego domu Natalii. Za wszystkie melodie i historie opowiedziane głosem odpowiada oczywiście Natalia Przybysz. Gościnnie wystąpił wiolonczelista Michał Pepol.

[RELACJA] “Ciepły Wiatr mnie pcha do Ciebie” – Natalia Przybysz w Poznaniu

This slideshow requires JavaScript.


„Wracamy koncertowo z ciepłym powiewem nadchodzącej Wiosny. Chciałabym tym razem być jeszcze bliżej by zobaczyć Was dokładniej i usłyszeć jak śpiewacie i zobaczyć Wasze taneczne kroki i spotkać się z Wami po koncercie . Sprawdźcie jak my gramy w latach dwudziestych… do zobaczenia” – Natalia Przybysz

TRASA JAK MALOWAĆ OGIEŃ 2

14/03 KATOWICE – Fryderyk Festival

22/03 KRAKÓW – Klub Studio

29/03 GDAŃSK – B90

04/04 GOMUNICE – Klub Muzyczny Bogart

05/04 WROCŁAW – Zaklęte Rewiry

17/04 OSTRÓW WIELKOPOLSKI – Stara Przepompownia 

18/04 KOSZALIN – Event Center G38

23/04 POZNAŃ – Enea Spring Break

26/04 WARSZAWA – Klub Stodoła

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial/

Instagram: https://www.instagram.com/natalia_przybysz_official/