Natalia Szczypuła – premiera singla „Won’t Let You (My, My, My)”

Doczekaliśmy się! Pierwszy singiel Natalii Szczypuły, dostępny do tej pory tylko na YouTube w wersji LIVE, już 23 kwietnia pojawi się na Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music itd. w wersji płytowej. Natalię znamy nie tylko z występów w The Voice of Poland 11, ale przede wszystkim ze wspaniałej, solowej twórczości, z którą można zapoznać się na platformach streamingowych i YouTube. Jej utwory, zakorzenione mocno w soulowej estetyce, bujają, hipnotyzują i wciągają, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Utwór „Won’t Let You (My, My, My)” można z powodzeniem określić jako „smooth” soul, z mocno osadzonym groovem. Melodia przewodnia nie wychodzi z głowy przez dobry tydzień po przesłuchaniu utworu.

Cytując Michała Kazulo, wrocławskiego dziennikarza muzycznego: „Kawałek powoduje, że człowiek daje głośniej radio i unosi się kilka metrów nad ziemią. To muzyka w stylu glamour, cały czas jest jej mało na naszym rynku, a Natalia Szczypuła i jej skład zabierają nas do swojego świata, w którym chce się zostać na dużo dłużej niż te kilka minut.”

Artystka zapowiada premiery kolejnych singli na nadchodzące miesiące, a pod koniec roku ma ukazać się krążek z jej kompozycjami. Warto śledzić Natalię w jej muzycznych poczynaniach!

2 Comments

  1. cader

    Bardzo dobrze wykonane ale…. tekst znowu o niczym… i nie ma tego czegoś

  2. Beata Szczypuła

    Świetnie się słucha nowego singla Natalki. Brawo dla zdolnej wokalistyki i wspaniałego zespołu! Nowe jutro w polskiej muzyce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.