Natalia Szczypuła prezentuje „Więcej ” w wersji koncertowej

Utwór „Więcej” jest tytułowym utworem, zapowiadającym debiutancką płytę Natalii Szczypuły – artystki, która zdobyła tytuł „Wokalistki Roku 2021” w wyniku głosowania czytelników naszego portalu.

Premiera płyty nadchodzi wielkimi krokami, a Natalia 17 listopada podarowała nie mogącym doczekać się krążka fanom wersję koncertową utworu. Nagranie emanuje nową energią, bo tym razem wokalistce towarzyszy sekcja dęta w składzie: saksofon tenorowy (Karol Wieczorek), saksofon bary tonowy (Mateusz Leszczyński) i trąbka (Karol Koczur). Bogactwo brzmienia, ciekawe harmonie wokalne (w chórkach Zuzia Bukowska i Kasia Szyszka), i tak charakterystyczne dla piosenek artystki soulowe rozbujanie sprawia, że utworu chce się słuchać w kółko. Nagranie live pochodzi z Przedpremierowego Koncertu, który odbył się we wrocławskim klubie Formaty 4 marca 2022 roku.

Piosence towarzyszy teledysk złożony z nagrań koncertowych i prywatnych, które obrazują drogę, jaką zespół przebył od początku współpracy. Dzięki temu możemy poznać muzyków towarzyszących wokalistce. Jak mówi sama Natalia: „Dziennikarze muzyczni określili muzykę Natalii mianem „glamour pop”.

Jak mówi artystka: „Staramy się, aby piosenki, niezależnie od tego czy przeważa w nich sznyt jazzowy, popowy, soulowy czy funkowy, były zawsze na najwyższym poziomie, charakteryzowały się elegancją i odpowiednim wyważeniem”. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na „Więcej”. Premiera singla promującego płytę zapowiedziana jest na 1 grudnia 2022.

Podziel się swoją opinią ;)