Natalia Szroeder prezentuje nowy teledysk!

Zarówno w radiu, jak i na oficjalnym kanale Natalii Szroeder na YouTube mogliśmy nie raz usłyszeć bądź zobaczyć ‘Parasole’- pierwszy singiel zwiastujący nowy album ‘Nie oglądam się’. Przyszła pora na drugi!

Po wielkim sukcesie utworu ‘Parasole’, które było jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych w 2018 roku i mającego ponad 14 milionów odsłon w serwisie YouTube, Natalia odkryła przed nami drugi singiel ‘Nie oglądam się’, przy którego pracach brał udział m.in. gitarzysta Amy Winehouse- Femi Temowo. 7. lutego zaprezentowany został również teledysk, który był kręcony na Bali. Widzimy artystkę w obliczu morskiego wybrzeża, zieleni, palm i wodospadów Indonezyjskiej wyspy.

Natalia Szroeder o piosence ‘Nie oglądam się’ mówi następująco: „Wyciągajmy lekcje z porażek i sukcesów przeszłości, ale nie odwracajmy się na nią za często. Łatwo przeoczyć wtedy szczęśliwostki, które dzieją się tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co dobrego czeka na nas za rogiem, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czujnie obserwować. Nie oglądać się na to, co za nami, tam już nic nie zmienimy.”

Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych ↓

Natalia w sieci:

Facebook

YouTube

Instagram

Podziel się swoją opinią ;)