Natalia Szroeder prezentuje nowy utwór – „Pestki”

Ostatnio Natalia Szroeder swoich sił próbowała jako prowadząca polsatowski program The Four – Bitwa o sławę, którego dalsza produkcja przez pandemię koronawirusa została zawieszona. Czas spędzony w domu artystka wykorzystała na nagrywanie filmików, w których śpiewa utwory z bajek Disney’a oraz nagranie nowego utworu – „Pestki”.

Młoda piosenkarka ma na swoim koncie występy telewizyjne – m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości” w TVP2. Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”. Wokalistka czerpie inspiracje słuchając muzyki różnej gatunkowo – od jazzu, poprzez muzykę klezmerską aż do rocka, ale jej największym idolem jest Michael Jackson.

W ostatnim czasie Natalia oddaje się swej pasji z coraz większym zaangażowaniem. Na najbliższy okres ma szerokie plany związane z nagrywaniem kolejnych utworów, tak, aby uzbierał się materiał na jej debiutancką płytę. Wcześniejsze hity „Zamienię Cię”, „Parasole”, „Lustra” czy „Powietrze” zdobywały szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Gościnnie usłyszymy ją również na najnowszym albumie Quebonafide„Romanitc Psycho”, gdzie Natalia rapuje.


„Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi. „Pestki” zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas. Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek”. – Natalia Szroeder


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/NataliaSzroeder/

Instagram: https://www.instagram.com/natalia_szroeder/