Natalia Zastępa z teledyskiem do debiutanckiego singla „Za późno”

Natalia Zastępa, zasilająca drużynę Michała Szpaka finalistka dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”, zaprezentowała teledysk do swojego debiutanckiego singla zatytułowanego „Za późno”. W realizacji utworu udział wzięli liczni artyści, w tym Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video, Paul Whalley, Amber Van Day i Michał Szyc.


„Za późno” z jednej strony przywodzi na myśl dokonania najlepszych polskich wokalistek lat 90., z drugiej brzmi zaś wyjątkowo współcześnie. Piosenka jest zarazem energetyczna i refleksyjna. Ten eklektyzm, zestaw pozornych przeciwieństw oraz charakterystyczny, niski wokal Natalii sprawiają, że nagranie na długo zostaje w głowie.


Widzowie mogą pamiętać Natalię Zastępę z produkcji „The Voice Kids”, gdzie również dotarła do finału. Wśród jej dotychczasowych sukcesów można wymienić także współpracę z takimi osobistościami, jak Paweł Tomaszewski, Kuba Molenda, Mieczysław Szcześniak czy Evah Uryga. Krapkowiczanka wystąpiła ponadto z Januszem Radkiem na koncercie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.słowa i muzyka: Paul Whalley, Amber Van Day, Wojciech Łuszczykiewicz, Michał Szyc
produkcja, mix i mastering: Paul Whalley
reżyseria: Sebastian Wełdycz
zdjęcia: Sebastian Wełdycz, Włodek Wilkos
montaż: Włodek Wilkos, Sebastian Wełdycz
stylizacje: Patrycja Pankiewicz
make up: Agata Kalbarczyk
fryzjer: Tomek Kopiec
kierownik produkcji: Piotr Marczak
współpraca produkcyjna: Anita Bartosik
producent wykonawczy: Agencja Kreatywna Pompidou
producent: Universal Music Polska / Piotr Zajączkowski


zajrzyj po więcej:

Natalia Zastępa na Facebooku
Natalia Zastępa na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.