NaVi i Grzegorz Wilk prezentują nowy album

NaVi i Grzegorz Wilk

Powstały w 2010 roku zespół NaVi w swojej twórczości łączy pop z rockiem, wzbogacają tę mieszankę elementami jazzu, bluesa, a także funky. Teraz NaVi i Grzegorz Wilk prezentują nowy album, „4”, razem z nim przedstawiając singiel Walka.

NaVi i Grzegorz Wilk- Walka (Official Video) (źródło: Agencja Muzyczna Polskiego Radia)

Główną postacią zespołu jest gitarzysta i autor muzyki Paweł Poszytek. W początkowym okresie istnienia NaVi ważną postacią był też Michał Grymuza, znakomity gitarzysta oraz producent muzyczny, który współpracował z mazowiecką grupą. Październik 2012 przyniósł muzykom tytuł zespołu tygodnia w konkursie „Wiesz co dobre” radiowej Trójki, zajmując pierwsze miejsce za sprawą głosów internautów.

W 2019 roku zespół nagrał piosenkę Walka, która została przebojem w radiowej Trójce. Utwór zarejestrowano z wokalistą Grzegorzem Wilkiem – aktorem, kompozytorem i autorem tekstów, a także laureatem „Szansy na sukces”, byłym solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol oraz solistą w programie TVP1 „Jaka to melodia?” i współpracownikiem Piotra Rubika.

 Sukces „Walki” skłonił nas do realizacji projektu: wydanie płyty NaVi i Grzegorz Wilk pod tytułem „4”. Będzie to promocja między innymi polskich legendarnych autorów tekstów. Płyta będzie niosła pozytywny przekaz, mówiący o przyjaźni i nadziei.

Facebook: Navi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.