Neuoberschlesien – artyści zapowiadają swój album

Płyta ukaże się 10 listopada 2017 roku nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów, a także bonus.


Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.

Efektem tych działań jest album „3” – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowo pazura.

Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw.

3 jest więc płytą wyjątkową, a towarzyszyć jej będzie trasa koncertowa w całej Polsce. Muzycy z koncertem premierowym wystąpią 320 m pod ziemią w zabrzańskiej Kopalni Guido, a także w Łodzi, Szczecinie, Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Bielsku Białej.

Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym – łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty, Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

Płytę nagrali muzycy zespołu – Michał Stawiński, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski i Łukasz Sztaba. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.


Wydawnictwo zapowiada opublikowany w lipcu singiel „Fart”

Zajrzyj po więcej:

NeuOberschlesien – Strona oficjalna

NeuOberschlesien – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.