NeuOberschlesien w Łodzi w klubie New York i Empik – Manufaktura promują najnowszą płytę

Już w najbliższy czwartek (16.11.2017), w łódzkim klubie New York zespół NeuOberschlesien zaprezentuje swój nowy, studyjny materiał.


NeuOberschlesien to widowiskowe show, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością oraz dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego.

Na scenie łódzkiego New Yorku zabrzmi nowoczesna muza, wsparta mocnym uderzeniem gitar, okraszona elektronicznymi smaczkami, a do tego pirotechnika sceniczna!

Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że NeuOberschlesien wydało kolejny krążek. Czwartkowy koncert jest zorganizowany w ramach promocji nowego wydawnictwa.

Bilety: 35,00 przedsprzedaż
45,00 w dniu koncertu
15,00 dla dzieci do lat 10
dostępne w ticketpro.pl oraz w klubie


http://muzykoholicy.com/2017/11/nowy-album-neuoberschlesien-jest-juz-w-sklepach/


Dodatkową atrakcją dla fanów z Łodzi i okolic jest fakt, że zespół będzie gościł w Empiku w Manufakturze.  Będzie to okazja, by spotkać się z ulubionym zespołem, zdobyć ich autograf, czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

16.11.2017 (czwartek) godz. 18:00

Od lutego 2017 zespół występuje w składzie: Michał Stawiński – wokal, Łukasz Sztaba – klawisze, Wojtek Jasielski – bas, Tomasz Andrzejewski – gitara, Adam Jurczyński – gitara, Filip Oczkowski – perkusja.


Zajrzyj po więcej:

NeuOberschlesien – Strona oficjalna

NeuOberschlesien – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.