Niedoszła zakonnica w energetycznym teledysku – Angel „To właśnie ja”!

Angel (Dominika Komiago) to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat od muzycznych, pobierając lekcje u trenerów wokalnych. Potwierdzenie dla swojego talentu znalazła u trenera, który pracował m.in. z samym Michaelem Jacksonem – Joshua Alamu. To właśnie on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym z najlepszymi muzykami w Polsce i za granicą.

W roku 2015 Angel opublikowała w Internecie swój debiutancki singiel Something Good, wyprodukowany przez duet Boya Chile: Rafała Malickiego oraz Michała Michalaka. Wyróżniająca się pod względem aranżacji i produkcji piosenka zwróciła uwagę krytyków muzycznych, zdobywając pozytywne recenzje.  Utwór w ciągu kilku dni od umieszczenia go w serwisie YouTube zdobył także uznanie wielu fanów młodej wokalistki.

Zachęcona pierwszym sukcesem samodzielnie podjęła próbę kontaktu z uznanym i nominowanym do Grammy producentem hitów m.in. Zary Larsson – Emanuelem Abrahamssonem, który z zainteresowaniem podszedł do młodej piosenkarki z Polski. Przekazał ją w ręce jednego ze swoich najzdolniejszych przyjaciół i współpracowników, Marcusa Backmana. I to on położył swoje szlify na ostatecznym kształcie najnowszego singla Angel „To właśnie ja”.

„To właśnie ja”, wydane we współpracy z ZPR Records, jest pełną pozytywnej energii, popową kompozycją, która wpada w ucho. Ciekawy głos wokalistki i nowoczesne brzmienie sprawia, że  nagrania po prostu chce się słuchać. Sam teledysk to kolorowy i poniekąd nieco cukierkowy obraz przypominający w pewnym stopniu Meghan Trainor w teledysku „All about that bass”, lecz próżno tu szukać przerysowania czy banału. Widać, iż w świecie muzycznym artystka czuje się jak ryba w wodzie. Już w niedalekiej przyszłości zapewni nam z pewnością kolejną dawkę swojej muzyki, a potem, kto wie, może zrobi karierę na miarę wspomnianej amerykańskiej piosenkarki.

Pierwszy singiel- Something good

Więcej informacji:

https://web.facebook.com/people/Dominika-Angel-Komiago/100000193335557?_rdc=1&_rdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.