Niedzielnie z The Voice of Poland!

Za nami długi weekend z programem telewizyjnej Dwójki The Voice of Poland 8. Po emocjonującej sobocie przyszła pora na niedzielę. Wtedy właśnie trenerzy szukali talentów w województwach: łódzkim, świętokrzyskim, małopolskim oraz podkarpackim!

Marysia Sadowska tym razem skupiła się bardziej na jakości niż na ilości. Trafiła do Niej fantastyczna Oliwia „Lori” Lachnik, która oczarowała trenerów utworem „Lovin’ You”.

Michał Szpak wzmocnił swoją drużynę o kolejne 3 osoby: ochotnika z widowni Jacka Wolnego prezentującego „Riptide”, Michała Kaima wykonującego utwór „Tak… tak… to ja” oraz Maję Kapłon z piosenką „Cheap thrills”.

Andrzej Piaseczny miał w czym wybierać, więc skorzystał z tej okazji, witając w swojej drużynie czterech członków. Są nimi: Martyna Pawłowska, która zaprezentowała utwór „Sign of the times”, Piotr Kwiatkowski z piosenką „The show must go on”, Natalia Rygiel z „Every breath you take” oraz Adam Milczarczyk z utworem „I feel it coming”.

Do drużyny Tomsona i Barona dołączyli zaś: Abraham Kenner III z „Who’s lovin’ you” oraz Łukasz Stojko, który zaśpiewał „Postempomat” Dawida Podsiadły.

W TOP 3 redakcji Muzykoholicy.com odcinków z 24 września znaleźli się:

3 miejsce – Jacek Wolny

2 miejsce – Martyna Pawłowska


Zwyciężczynią w naszym głosowaniu po raz kolejny okazała się kobieta – jest nią Oliwia „Lori”Lachnik!

Gratulujemy uczestnikom, a po więcej informacji dotyczących programu zapraszamy na stronę internetową oraz profil na FB
https://voice.tvp.pl/
https://web.facebook.com/voiceofpoland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.