Niezapomniane otwarcie trasy Red Bull z Natalią Nykiel

Już po raz ósmy Red Bull Tour Bus wyruszył w trasę po Polsce. Tegoroczna edycja, której gwiazdą jest Natalia Nykiel, rozpoczęła się koncertem w Gliwicach. Na Placu Krakowskim zebrała się liczna publika, której nie odstraszyła niepewna pogoda.


Koncert Red Bull Tour Bus w Gliwicach był wyjątkowy pod wieloma względami. Zgromadzona publiczność jako pierwsza miała okazję usłyszeć utwory Natalii Nykiel w nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na trasę. Energia bijąca ze sceny znajdującej się na dachu muzycznego autobusu udzieliła się przybyłym na koncert fanom wokalistki, którzy zamienili spokojny na co dzień plac w taneczny wulkan.


Gliwice postawiły wysoko poprzeczkę publiczności z kolejnych miast! Było głośno, energetycznie i wszyscy tańczyli już od pierwszych numerów.– mówi Natalia Nykiel, która po raz pierwszy wystąpiła w tym mieście.

Koncert był tym bardziej szczególny, że to dzięki mieszkańcom Gliwice znalazły się w na tegorocznej trasie Red Bull Tour Bus. A to za sprawą licznie oddanych głosów internautów, które decydowały o tym, gdzie w tym roku zatrzyma się muzyczny autobus.Fani Natalii gromadzili się na Placu Krakowskim już przed otwarciem bram, zaś w trakcie występu tańczyli pod sceną. Pomyślności wydarzenia nie stanęła na drodze nawet niepewna pogoda. Mimo prognozowanych ulewnych deszczy, na czas koncertu niebo się rozpogodziło pozwalając wszystkim cieszyć się koncertem Natalii.


Dostaliśmy mnóstwo energii! Obiecujemy, że utrzymamy ten poziom w dalszej trasie!zapewnia Natalia Nykiel, przed którą jeszcze kolejnych pięć występów w ramach trasy Red Bull Tour Bus.

 

Artystka wystąpiła już, oprócz Gliwic, w Częstochowie. Przez najbliższe tygodnie będzie można usłyszeć Natalię z zespołem w Rzeszowie, Radomiu, Bydgoszczy, Słupsku i Olsztynie.


Galeria zdjęć z koncertu w Gliwicach znajduje się na

www.redbull.com/pl-pl/red-bull-tour-bus-natalia-nykiel-gliwice


Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE

07.06 CZĘSTOCHOWA

13.06 RZESZÓW

14.06 RADOM

18.06 SŁUPSK

19.06 BYDGOSZCZ

21.06 OLSZTYN

otwarcie bram: g. 19:30

start koncertu: g. 20:30

wstęp wolny


Zajrzyj po więcej : 

Natalia Nykiel na Facebooku

Strona WWW

Red Bull Tour Bus na Facebooku

Strona WWW


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.