Niezwykły klip od duetu Smolik // Kev Fox

Duet Smolik i Kev Fox zaprezentował najnowszy teledysk do piosenki „On the Quiet”, który przenosi nas w klimat rodem z filmów Tarantino i Rodriguez’a. Premiera klipu jest jednocześnie zapowiedzią premiery EPki „Queen Of Hearts”, która będzie miała miejsce 28. września.

Połączenie polskiego producenta, kompozytora i multiinstrumentalisty Andrzeja Smolika oraz brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora Kev Foxa to jeden z najpopularniejszych duetów muzycznych w naszym kraju. Artyści wykonują muzykę elektroniczną i avant pop. Wydany w 2015 roku album Smolik / Kev Fox”, który  cieszył się bardzo pozytywnym przyjęciem i został sprzedanu w ponad 30. tys. egzemplarzy  osiągając status platynowej płyty oraz otrzymując nagrodę Fryderyk za Album Roku 2015. Na krążku gościnnie zaśpiewała Natalia Grosiak z Mikromusic („Hollywood”) oraz grupa BOKKA („Regretfully Yours”).

Dziś najnowszy singiel „On the Quiet” zwiatsuje minialbum pod tytułem „Queen Of Hearts”. Oprócz tego utworu znajdziemy na nim jeszcze 3 inne. EPka została nagrana w UK w należącym do Petera Gabriela REAL WORLD STUDIOS.

Chcieliśmy, żeby klip miał mroczny klimat zaczerpnięty z kina noir i dobrze ilustrował atmosferę naszej piosenki. Wiedziałem, że Bo Martin to reżyser, który przeniesie nas dokładnie tam gdzie chcemy być – bez zbędnych słów. Oddajemy  w wasze ręce „On the Quiet” licząc, że wam się spodoba. (Andrzej Smolik)

Kiedy pierwszy raz spotkaliśmy Bo Martina i jego ekipę od razu wiedziałem, że nadajemy na tych samych falach. Wiedział, co chcieliśmy przekazać w tym klipie. Od pierwszego momentu czułem się komfortowo poddając się jego wizji reżyserskiej. Mieliśmy mnóstwo zabawy na planie… Wiecie, chłopcy nigdy nie dorastają, po prostu ich zabawki stają się większe i droższe… (Kev Fox)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SmolikKevFox/?ref=br_rs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.