Nocny Kochanek wyrusza w drugą część trasy „Hewi Metal Pany!”

zwZespół Nocny Kochanek nie próżnuje. Po sukcesie płyty „Hewi Metal” wydanej w listopadzie 2015 roku grupa kontynuuje podbój kraju. Wiosenna część trasy obejmowała ponad 20 koncertów klubowych oraz koncerty plenerowe podczas Juwenaliów we Wrocławiu i Oświęcimiu oraz festiwali: Przystanek Woodstock i Cieszanów Rock Festiwal. Koncerty wiosenne okazały się prawdziwym ewenementem frekwencyjnym. Świadczą o tym m.in. wyprzedane do ostatniego biletu imprezy we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Nocny Kochanek idzie za ciosem.

Na tę chwilę potwierdzone są już 24 koncerty do końca tego roku. Z tego cztery z nich odbyły się już przy wypełnionych po brzegi salach koncertowych. Przypomnijmy, że album „Hewi Metal” zawiera 10 kompozycji zaśpiewanych całkowicie w języku polskim, ale nie całkiem na serio. Muzycznie utwory są klasycznym heavy metalem zagranym na najwyższym poziomie.

                       

Jak mówi basista zespołu, Artur Pochwała: „Jest to bardzo pracowity okres pod względem działalności Nocnego Kochanka. Od połowy sierpnia bieżącego roku grupa pracuje w HZ Studio nad nowym materiałem. Druga płyta będzie miała premierę pod koniec roku 2016. Dwa utwory z powstającego albumu długogrającego miały premierę na festiwalach: pierwszy w Kostrzynie nad Odrą, a drugi w Cieszanowie. Utwory te pojawią się na stałe w repertuarze podczas jesiennych koncertów.”

Zapraszamy serdecznie na najbliższe koncerty!


Zajrzyj po więcej!

Facebook: http://www.facebook.com/nocnykochanek

WWW: http://www.nocnykochanek.pl

YouTube: http://www.youtube.com/c/NocnyKochanek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.