NOSOWSKA na tłusto – jesienna trasa Kasi Nosowskiej

Wokalistka jednego z najbardziej znanych zespołów muzycznych w Polsce, Kasia Nosowska wraca z solowym projektem. Wakacje od koncertowania z HEY zaoowocowały nowym singlem „Ja pas”, który jednocześnie zwiastuje nowy krążek i trasę.

Zeszłoroczna jesienna trasa pożegnalna grupy HEY do której zaproszono takich gości jak Beat Kozidrak, Dawid Podsiadło, siostry Przybysz czy Igor Herbut zawiesiła działalność bandu. Nie oznacza to jednak wakacji – na pewno nie dla Kasi, która od roku często udziela się Instagramie w śmiesznych filmikach pod tytułem „A ja żem powiedziała” poświęconych najróżniejszej tematyce, począwszy od żartobliwych treningów fitness po kursy robienia makijażu. W efekcie powstała książka o tym samym tytule, którą artystka wydała 23 maja.


Oprócz tego Nososwska współpracuje z Michałem FOXem Królem nad płytą, która na sklepowe półki trafi już na jesień. Będzie to album w którym piosenkarka przedstawi się zupełnie od innej strony. Świadczy o tym już wydany w kwietniu singiel promujący „Ja pas„, który na YouTube ma już ponad 2 000 000 wyświetleń. Dziś artystka zaprasza na trasę koncertową „NOSOWSKA na tłusto” podczas której odwiedzi 8 największych miast w Polsce.


NOSOWSKA na tłusto:

26/10 GDAŃSK – STARY MANEŻ

27/10 ŁÓDŹ – SOUNDEDIT FESTIWAL WYTWÓRNIA

03/11 WARSZAWA – STODOŁA

09/11 POZNAŃ – MTP 2

10/11 SZCZECIN – NETTO ARENA

15/11 WROCŁAW – A 2

16/11 KATOWICE – MEGA CLUB

17/11 KRAKÓW – STUDIO


Kasia wystąpi również 1 września podczas pierwszej edycji Late Summer Festival w Poznaniu obok takich gwiazd jak Ralph Kamiński, Mery Spolsky, Daria Zawiałow, Muchy czy brytyjski muzyk Tom Odell.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/nosowskamusic/?fref=mentions

www: http://www.nosowska.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.