Nosowska wykonała utwór „Coraz bliżej Święta”!

Kiedy NOSOWSKA bierze na warsztat jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek świątecznych, to należy się spodziewać niespodziewanego… Artystka zmierzyła się z evergreenem Coraz bliżej Święta i wraz z marką Coca-Cola zachęca do zostania Świętym Mikołajem.

Katarzyna Nosowska to jedno z najczęściej powtarzanych nazwisk w tym roku. Artystka dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru zyskała rzeszę obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej debiutancka książka „A ja żem jej powiedziała…” odniosła spektakularny sukces na rynku wydawniczym. A w październiku tego roku ukazał się bezpretensjonalny i osobisty album BASTA, za którego elektroniczne brzmienie odpowiada producent Michał „FOX” Król. Na zakończenie tego roku artystka wraz z marką Coca-Cola przygotowała niespodziankę w postaci wyjątkowej wersji utworu Coraz bliżej Święta. Takiej świątecznej piosenki jeszcze nie słyszeliście…

 

NOSOWSKA – Coraz bliżej Święta

Nosowska o pracy nad utworem:

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.

Utwór Coraz bliżej Święta jest polską wersją kultowego Wonderful Dream, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton

Tegoroczna kampania świąteczna Coca-Cola przebiega pod hasłem „Podaruj radość #jakMikołaj”. Marka zachęca do dostrzegania potrzebujących i do wsparcia Szlachetniej Paczki. Pod wybranymi produktami z edycji świątecznej znajdują się kody, których wysłanie skutkuje wsparciem konta fundacji o 1PLN.

Za część produkcję klipu odpowiada Propeller Film: Jarek Boliński i Małgorzata Kucharczyk, reżyserem jest Bartek Prokopowicz. Za nadzór kreatywny i produkcyjny oraz współpracę przy projekcie z wytwórnią Kayax odpowiada zespół MBA MediaCom.


Zajrzyj po więcej:

Nosowska na Instagramie

Nosowska na Facebooku

Podziel się swoją opinią ;)