NOSTALG1A i Sher7ock z utworem „Change”

Wokalistka działająca pod pseudonimem NOSTALG1A opublikowała właśnie swój nowy utwór. Producentem singla „Change”, gdyż to o tej piosence mowa, jest Sher7ock.


NOSTALG1A, a właściwie Kinga Pędzińska, to 22-letnia wokalistka, autorka tekstów i producentka. Cechuje ją dojrzałe połączenie najnowszych muzycznych trendów z bogatym wachlarzem emocjonalnym autorskich tekstów. Stawiając pierwsze kroki na muzycznej scenie, ma już za sobą polskie oraz międzynarodowe kolaboracje. Współpracowała między innymi ze Smolastym (na jego debiutanckim albumie w utworze „Diamenty”), EDM-owym duetem Diviners (ich wspólne nagranie ukazało się na kanale Mr. Reviilz), niemieckim, synthwavowym producentem Synthatigerem (piosenka Away from you) czy cenionym, multiplatynowym producentem hip-hopowym Sher7ockiem (znanym chociażby ze współpracy z Quebonafide, PaluchemKękę czy Mesem).


To właśnie z Sher7ockiem NOSTALG1A stworzyła trapowo-popowy, anglojęzyczny utwór „Change” opublikowany 19 lutego br. Zapowiada on płytę EP wokalistki zatytułowaną „U.S.” i w całości wyprodukowaną przez Sher7ocka.zajrzyj po więcej:

NOSTALG1A na Facebook
Sher7ock na Facebooku


fot. Paweł Nowosad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.