November Project zapowiada nową płytę i zaprasza na koncert w Stodole

Nadchodzi listopad, więc przyszedł czas na November Project. Już 29 listopada br. grupa wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Tego samego dnia odbędzie się ponadto premiera nowego wydawnictwa, zatytułowanego „Bleeees”.


Zespół November Project zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom – czytamy na stronie oficjalnej formacji. – Dzięki temu każdy z nas może rozwijać swoją pasję, którą jest muzyka. Z czasem okazało się, że nasze terapeutyczne właściwości mają wpływ na członków zespołu, ale i na wszystkich słuchaczy. Nasze hasło to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI, bo każdy z nas nie jest doskonały, mamy słabości, bo nikt nie jest ideałem! Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje. Niektórzy z nas mają na tyle „mało”, że bardziej potrafią to docenić i taką postawą zarażać otoczenie. Mamy różne poglądy, wiek, hobby, umiejętności; ale to, co nas łączy, to chęć dzielenia się radością, optymizmem i empatią. Tego bowiem u nas pod dostatkiem. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza muzyka trafia do coraz większej liczby odbiorców, chcą jej słuchać. Mamy sporo pretekstów, by w sposób naturalny zarażać pozytywną aurą. Funkcjonuje w społeczeństwie stereotyp, że człowiek niepełnosprawny to przede wszystkim ktoś, kto ma ograniczenia, nie da rady, wątpi w swoje siły, nie wierzy w swoje możliwości, nie docenia swojej wartości, wstydzi się, boi. W November Project pomagamy sobie nawzajem i nawzajem się od siebie uczymy. Każdy daje z siebie to, co ma najlepszego i tym, co najlepsze, chce się dzielić z innymi. To emanuje z nas, z naszej muzyki z naszych tekstów i z naszych koncertów. To jest nasza misja, którą pragniemy dzielić się ze światem. Mamy nadzieję, iż kolejna płyta sprawi, że uda się nam dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi, że uda nam się wzniecić na świecie pandemię radości, empatii, nadziei , entuzjazmu i optymizmu!
Zespół tworzą: Włodzimierz „Paprodziad” Dembowski, Piotr „Wiernik” Wiernikowski, Robert „Papa” Jegliński, Michał „Eddy” Romanowski, Daniel „Dany” Grzeszykowski, Marcin „Starshak” Troszak, Marcin „Dzierżyc” Dzierżynski, Mariusz „Mario” Kraska, Mustafa Husaini, Cezary „Sura” Galązka i Paweł „Karol” Karolak.


Zajrzyj po więcej:

November Project na Facebooku

oficjalna strona November Project 

wydarzenie na Facebooku


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.