Nowa płyta Ocean of Noise!

RafalOcean of Noise wraca z nowymi nagraniami. Mini-album “Still In A Dream” ukaże się pod koniec kwietnia, a artyści słuchaczom udostępnią go za darmo.

Nowa płyta będzie mini-albumem z sześcioma całkiem nowymi utworami, które zarejestrowano między październikiem a grudniem ubiegłego roku. Rafał Konopka, twórca projektu Ocean of Noise, realizował go w Białymstoku, Warszawie oraz Poznaniu. W dwóch pierwszych miastach powstawała muzyka. W Poznaniu Magda Noweta nagrywała wokale.

O ile debiutancki album powstał przy współudziale pięciu wokalistów, to tym razem usłyszymy tylko jeden głos – właśnie Magdy Nowety, która jest również autorką tekstów.

Myślę, że Magda czuje stylistykę i ducha projektu Ocean of Noise – komentuje Konopka. – A dzięki temu, że spotkamy się tym razem tylko z jej głosem, płyta zyskuje na spójności i wyrazistości – podkreśla i dodaje, że choć tytuł albumu sugeruje senne klimaty, to słuchacze mogą być zaskoczeni, gdy usłyszą efekt końcowy – dodaje Konopka.

-W tym projekcie tekstowo mogłam „wylać” z siebie to, co męczyło mnie przez ostatnich kilka lat. Czasem łatwiej jest coś napisać i to przynosi większą ulgę, niż rozmowa. Jenak z pewnością teksty na tej płycie są bardziej pozytywne, niż te na poprzedniej – zdradza z kolei Magdalena Noweta.

Premiera krążka “Still In A Dream” zaplanowana jest na 28 kwietnia. Płyta będzie do pobrania za darmo. Póki co zespół opublikował jeden singiel – “Want to dance”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *