Nowa płyta The Shipyard przedpremierowo już w sieci!

Dla fanów trójmiejskiego zespołu The Shipyard, TIDAL przygotował niespodziankę. Użytkownicy korzystający z platformy, mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem The Shipyard – Niebieska Linia tydzień przed premierą.


Płyty przedpremierowo można posłuchać pod adresem: http://listen.tidal.com/album/56974438


W 2014 roku zespół wydał swój ostatni album „Water on Mars”, a już teraz powraca z nowym, trzecim albumem zatytułowanym „Niebieska Linia”. Artyści pozostają wierni swoim dotychczasowym inspiracjom, czyli między innymi zespołom: My Bloody Valentine oraz Joy Division, które ujawniają się w najnowszym albumie. „Oceany” – pierwszy singiel promujący „Niebieską Linię”, ukazał się 11 stycznia 2016 roku.

The Shipyard – Oceany


Premiera albumu odbędzie się 19 lutego!


„To płyta o czasach, w którym żyjemy. O bliskości, której wszyscy potrzebujemy, a która staje się coraz większym luksusem”, mówi Piotr Pawłowski, basista The Shipyard

„Myślę, że dzięki przeważającym na niej tekstom w języku polskim Niebieska linia jest bardziej nośna od naszych poprzednich dwóch płyt. Prace nad nią trwały kilkanaście miesięcy, jak zawsze zaprosiliśmy na nią także gości – tym razem głównie ze środowiska jazzowego m.in.. Sławka Jaskułke i Jędrzeja Wróblewskiego. Całość nagraliśmy w dwóch studiach Sound 8 w Gdyni i U-22 w Warszawie. Produkcją zajęli się Piotr Pawlak, który produkował m.in. nasz debiutancki album We Will Sea i nasz wydawca Bodek Pezda, znany m.in. z Agressiva 69″ – dodaje Piotr Pawłowski.


Zajrzyj tu:

Facebook The Shipyard https://www.facebook.com/TheShipyardPL/?fref=ts

TIDALhttp://listen.tidal.com/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *