Nowe szaty TIDALa

TIDAL, globalna platforma muzyczna, prezentuje nową szatę graficzną swojej aplikacji mobilnej. Aktualizacja na systemy iOS i Android to nowy wygląd i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników, ułatwiające znajdowanie nowej muzyki. Aktualizacja mobilnego TIDALa wprowadza nowoczesny i niepowtarzalny wygląd, jednocześnie usprawniając poruszanie się po aplikacji. TIDAL w nowej odsłonie dostarcza użytkownikom bardziej trafne, inspirujące i angażujące treści.


Nowości


Nowa strona główna – Nowości – oferuje usprawnione i dynamiczne rozwiązania dla
użytkowników. Tematy i treść są zmieniane codziennie, na przykład raz promowane są
nowości muzyczne i materiały redakcyjne, a w innym dniu np. klasyki.


Eksploruj


Łatwiej znajdziesz muzykę, której chcesz posłuchać. Każdy gatunek i nastrój mają własne podkategorie z różnymi treściami – od legendarnych wykonawców do nowości. TIDAL pozwala użytkownikom na łatwe odkrywanie muzyki. Na końcu sekcji Eksploruj znajdują się polecenia albumów i artystów, przygotowane na podstawie historii odsłuchiwanej muzyki.


Teraz odtwarzane


Nowy ekran Teraz odtwarzane stawia na pierwszym miejscu artystę i utwór. Wystarczy
przesunąć palcem w lewo, aby uzyskać sugestię utworów na podstawie tego, który jest
aktualnie słuchany. Przesunięcie w prawo daje szybki dostęp do kolejki odtwarzania. Opis albumu pojawia się po dotknięciu jego okładki.


O TIDAL:
TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 185 000 materiałów wideo w wysokiej jakości.


Zajrzyj po więcej :

Strona WWW

Tidal na Facebooku

Tidal na Twitterze

Tidal na Instagramie


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.