NOWE TWARZE | Oskar Kucmann

NOWE TWARZE | Oskar Kucmann

Oskar Kucmann to jedna z tych „Nowych Twarzy”, która ma realną szansę na ogromny sukces. Jak będzie? To czas pokarze. Umiejętności i pomysły to zaledwie połowa sukcesu. Nie mniej ważny w tej branży jest tzw. fart.

Oskar swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął jeszcze zanim potrafił dobrze mówić. Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Uczęszczał do Broadway Musical School, gdzie ćwiczył umiejętności taneczne, aktorskie i śpiew. Jest laureatem stypendium wokalnego ufundowanego przez fundację Dariusza Michalczewskiego „Równe szanse”. Oskar stara się łamać stereotypy i każdego dnia wychodzić ze swojej strefy komfortu. W wolnym czasie kolekcjonuje ładne filiżanki.

„Przed siebie” to piosenka o przemijaniu, ulotności i stawianiu kolejnych kroków do przodu, pomimo przeciwności. Mowa o miłości, która nie zawsze dodaje skrzydeł. Czasem je podcina, niszczy i mąci. Najwyższa pora zapomnieć, odwrócić się, uśmiechnąć i uciec „przed siebie”. Za tekst i produkcje odpowiedzialny jest Jakub Dąbrowski.


Długo myślałem o tym jak na dobre zamknąć pewien etap w moim życiu – postanowiłem napisać o tym piosenkę. Był to długi, bardzo inspirujący czas, podczas którego, prócz zrobienia świetnej piosenki, wyjaśniłem wiele spraw – sam z sobą. Na każdym etapie produkcji do głowy wpadały nam nowe pomysły, które na bieżąco wprowadzaliśmy w życie. Efekt jest, moim  zdaniem, rewelacyjny! Zapraszam ze mną – przed siebie!Oskar Kucmann

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.