Nowe utwory Marcina Łazarskiego

Nieco ponad tydzień temu została opublikowana nowa piosenka dąbrowskiego muzyka Marcina Łazarskiego ,,Zaufaj mi”, a pod koniec lipca światło dzienne ujrzało video do utworu ,,Under the same sky”. Kompozycje zapowiadają nowy album artysty, który ma zostać wydany w przyszłym roku.


Marcin Łazarski – artysta, autor tekstów i muzyki pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Jest absolwentem wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach oraz Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Szerszej publiczności dał się poznać jako lider zespołu De Trebles. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień z wielu polskich oraz międzynarodowych konkursów, m.in : jego twórczość została doceniona przez Zygmunta Kuklę na Festiwalu Carpathia Rzeszów Festiwal w 2012 roku. Telewidzowie mogą kojarzyć artystę z występu w telewizyjnym programie ,,Szansa na sukces”. Młody artysta wygrał program w którym gościem była Ania Dąbrowska. Natomiast słuchacze radiowej Trójki mogą znać muzyka z koncertu, który miał miejsce w czasie trwania festiwalu Korowód. Z kolei piosenka ” Jestem kamieniem „ została doceniona przez samego Marka Niedźwieckiego.


Najnowsza kompozycja artysty ” Zaufaj mi ” to bardzo liryczna, spokojna piosenka. Przywodzi na myśl ostatnie letnie wieczory, spędzone we dwoje. Głos Marcina jest niezwykle przyjemny, a jego teksty i kompozycje idealnie tworzą spójną, poruszającą  całość. Twórczość Marcina Łazarskiego charakteryzuje się niesłychaną wrażliwością i lirycznością.


Teledysk do ” Under the same sky ” miał premierę 30 lipca 2017 roku. W klipie widzimy młodego artystę, a cały teledysk jest nieco zamglony i właśnie ten zabieg świetnie komponuje się z utworem, który ma niesamowity, tajemniczy klimat. Piosenka ma niepowtarzalną , nieco mistyczną aurę muzyczną.


Posłuchajcie sami!


Zajrzyj po więcej:

Marcin Łazarski na Facebooku

Marcin Łazarski na YouTube


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.