Nowe wydanie od Oaktopus Records i 5:55 Records

AM
AM
PM
PM

Oaktopus Records i 5:55 Records mają przyjemność przedstawić pierwszą wspólną kompilację muzyczną rodzimych i zagranicznych artystów – AM/PM.Wydawnictwa

Jest to wydanie dwualbumowe, dostępne w formie cyfrowej i w fizycznym wydaniu specjalnym 2xCD. Kompilacja zawiera łącznie 24 utwory, które odzwierciedlają rytm dobowy w muzycznej formie. AM/PM prezentuje szerokie spektrum gatunków muzycznych oraz rozmaite inspiracje z przeplatających się ze sobą różnych dziedzin sztuki. Kompozycje zostały wyselekcjonowane spośród ponad 200 nadesłanych do nas utworów.

Wydanie jest mieszanką utworów zawierających rozmaite zestawy dźwięków pochodzących z żywych instrumentów, analogowych syntezatorów i maszyn perkusyjnych, instrumentów cyfrowych oraz nowoczesnych technik programowania dźwięku. Artyści współtworzący album produkują i nagrywają swoją muzykę w różnych zakątkach świata: Polska, Dania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja i USA.

Kompilacja powstała dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy poprzez stypendium, które obejmuje szereg wydarzeń artystyczno-imprezowych w Bydgoszczy i Poznaniu pod szyldem Oaktopus Festival. Za kompletną oprawę graficzną płyty odpowiedzialny jest Adam Kołkowski. Mastering wykonał Adam Wójtowicz w Oaktopus Studio.


Linki :

https://oaktopus.bandcamp.com/album/am

https://oaktopus.bandcamp.com/album/pm

https://05×55.bandcamp.com/album/am

https://05×55.bandcamp.com/album/pm


Oaktopus RecordsOAKTOPUS na FACEBOOKU

Strona WWW

OAKTOPUS na YOUTUBE

OAKTOPUS na VIMEO

OAKTOPUS na SOUNDCLOUD

OAKTOPUS na DISCOGS


5555:55 na FACEBOOKU

Strona WWW

5:55 na YOUTUBE

5:55 na SOUNDCLOUD

5:55 na DISCOGS


AMPM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.