Częstochowska Daboja, to energia na scenie w czystej postaci

Po raz kolejny przekonujemy się o tym, że New York Festiwal, to istna kopalnia talentów. Młodzi – gniewni zjeżdżają z całej Polski, by zaprezentować swoje mniejsze, czy większe talenty. 

Podczas XV edycji łódzkiego festiwalu, publika miała trudny orzech do zgryzienia – zespoły prezentowały się naprawdę zacnie.

Najlepsza okazała się jednak Daboja – o czym finalnie zadecydowały głosy festiwalowej publiczności. Chłopaki już od pierwszego utworu nie pozwalali o sobie zapomnieć. Świetne utwory, głębokie teksty i kontakt z publicznością, co podczas takich występów jest niemal bezcenne!

Co kapela pisze o sobie?: „Daboja, to częstochowski zespół, grający szeroko pojęty rock w ciężkim wydaniu, wpływający na szerokie wody alternatywy”.

Zespół zawiązał się w początkach 2017 roku. Swoją muzykę szlifują na próbach, a także podczas klubowych koncertów. Obecnie prężnie przygotowują się do wydanie debiutanckiego materiału. Kiedy i co to będzie, nie omieszkamy Was poinformować.Daboja, to: Kamil Barszcz – Perkusja, Jakub Ciekot – Wokal, Jakub Pilawka – Bas, David Poch – Gitara, Damian Szymala – Gitara


Po szczegóły zapraszamy na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.