[NOWOŚĆ] CzarnoBiałe – ,,Mam Tylko Ciebie”

CzarnoBiałe – „Mam Tylko Ciebie”, to najnowszy singiel anielsko-diabelskiego duetu. Każda piosenka to element układanki, która po złożeniu w całość stworzy piękną historię o człowieku. A posłuchać o tym będziemy mogli na albumie „Homo Sum”.


Piosence towarzyszy teledysk utrzymany w romantycznym klimacie, opowiada o wielkiej miłości, wzajemnej pasji oraz fascynacji. Jak mówią założycielki zespołu:

Miłość to fenomen, nieskończenie wiele uczuć zawartych w jednym słowie. To właśnie ona była dla nas inspiracją przy pracy nad utworem. Chciałyśmy przypomnieć jak ważne jest to uczucie, o którym nigdy nie należy zapominać. W dzisiejszym świecie żyje się szybko, lecz warto czasem przystanąć i porozmyślać nad tym, co tak naprawdę jest ważne w życiu (…)”.CzarnoBiałe, czyli Sylwia Łuszczek oraz Karolina Żuchowska. Zespół oficjalnie powstał 01.01.2017r. Istny Anioł i Diabeł we własnej osobie. Sylwia– polska piosenkarka popowa i autorka tekstów. Karolina– polska raperka i autorka tekstów.
Dziewczyny wzięły sprawy w swoje ręce, postanowiły namieszać na polskiej scenie muzycznej i prawdziwością przekazu podbić serca słuchaczy. Połączyły swoje siły, umiejętności, a także gatunki muzyczne i w styczniu br. dały o sobie głośno usłyszeć wypuszczając pierwszy singiel z teledyskiem pt. „Homo Sum” z łac. ,,Jestem Człowiekiem”. Tytuł ten nie jest przypadkowy lecz ma głębszy sens. To nie tylko singiel, ale zapowiedź całego albumu, nad którym artystki pracują i zamierzają wydać jeszcze w tym roku. Album będzie opowiadał o człowieku, jego istnieniu, życiu, upodobaniach, pragnieniach, bolączkach, smutkach, oraz radościach. W kwietniu odbyła się premiera drugiego numeru pt. „Podróż Dwóch Ciał” a w czerwcu trzeciego pt. „Mam Tylko Ciebie” na powstającą płytę.


Zajrzyj po więcej : 

CzarnoBiałe na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.