Kwiatki – nie tylko ładnie pachną, równie ładnie grają i śpiewają

  404

  Tak o sobie mówią wokalistka i autorka tekstów Ola Góralska oraz komponujący muzykę Adam Stawicki. Wspólnie tworzą młody zespół Kwiatki, a ich muzyka to mieszanka różnych wpływów: indie popu, rapu oraz domieszki elektronicznych brzmień.

  Kwiatki poznały się przez muzykę w wieku 16 lat. Wtedy to Ola dołączyła do zespołu Adama i jego kumpli. Kapela jednak rozpadła się po jakimś czasie, a każdy z jej członków poszedł w swoją stronę. Któregoś dnia Adam pokazał Oli melodie, które sam stworzył, co zapoczątkowało ich współpracę w ramach duetu Kwiatki.

  Rok temu duet zamieścił w sieci swoją debiutancką epkę. Znajduje się na niej siedem utworów z niebanalnymi, polskobrzmiącymi tekstami oraz ciekawą, łagodnie płynącą warstwą muzyczną, na którą składa się mieszanka popu z elektroniką. Materiał brzmi bardzo przyjemnie, nie narzuca się słuchaczowi, ale zdecydowanie intryguje. Sprawia, że chce się do niego wracać i odkrywać z każdym kolejnym odsłuchem jego nowe oblicza.

  Kwiatki mają za sobą występy przed grupą Coals oraz Siksą. Jak dotąd nie zagrali jeszcze swojej trasy, ale mają ją w planach i mówią, że chcą zdecydowanie więcej czasu poświęcać muzyce, czego małą zapowiedzią może być opublikowany niedawno teledysk do singla Smutne Dziewczyny.

  Posłuchajcie Kwiatki EP!


  Więcej Kwiatków:

  Facebook

  Instagram

  YouTube

  PODZIEL SIĘ
  Muzykoholicy.com || Wspieramy Polskich Artystów