[NOWE TWARZE] „Born To Lose” – Alex Shades prezentuje swoją EP-kę

  101

  Debiutancka EP-ka projektu Alex Shades to propozycja przede wszystkim dla entuzjastów nowoczesnego metalu i nurtu post hardcore. „Born To Lose” właśnie pojawiło się na rynku – album promowany jest singlem „We Are The Outcasts”, do którego zrealizowano teledysk.


  Alex Shades to projekt jednoosobowy – kompozytor, autor tekstów, realizator i producent w całości stworzył swój debiut, EP-kę „Born To Lose”.  – Tematyką tej płyty jest odrzucenie społeczne, depresja, autoagresja, zagubienie i bezsilność mówi muzyk. – Wizytówką wydawnictwa jest utwór „We Are The Outcasts” mówiący o tym, że nie musimy pasować do narzuconego konceptu społecznego, mamy pełne prawo do własnego zdania, sprzeciwiania się dyskryminacji, odczuwania negatywnych emocji, a przede wszystkim, nie jesteśmy z tym wszystkich sami: jest więcej osób, które nie zgadzają się na uprzedzenia i nienawiść do drugiego człowieka. Jak mówi tytuł: Jesteśmy Wyrzutkami – dodaje.


  Debiut projektu Alex Shades jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych za sprawą Wydawnictwa Agora Digital.  Zobacz więcej:

  Facebook

  Instagram

  PODZIEL SIĘ
  vice-Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---