Arczista z singlem „…bitch” na MaxFloRecTV

142
źródło: mat. prom. artysty

W miniony wtorek, tj. 10 kwietnia br., światło dzienne ujrzał nowy utwór Arczisty. Raper zaprezentował numer zatytułowany „…bitch”. To już trzecia z propozycji reprezentanta undergroundu z Mazowsza, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się na MaxFloRecTV.


Dotychczas na kanale MaxFloRec na YouTube ukazały się „Nawyki zła” oraz „Piosenka do picia wina” Arczisty. Tak jak poprzednie, „…bitch” jest luźnym, niezobowiązującym singlem.Wzorem poprzednich utworów Arczista odpowiada tu za produkcję muzyczną oraz za mix i mastering. Możemy dziś zdradzić, że trwają obecnie prace nad wideoklipem. Pierwszy teledysk muzyka pojawi się na MaxFloRecTV już niebawem. By nie przegapić tej premiery, subskrybujcie kanał, klikając tutaj: https://goo.gl/KJAFJu.


Tekst: Anna Grabowska, Paulina Kalinowska.


Zajrzyj po więcej:

Arczista na Facebooku


źródło: mat. prom. artysty
PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.