Mateusz Zbaraszczuk z debiutanckim utworem “Tatuaże”

Kolejny debiut na polskiej scenie muzycznej. W połowie lipca (17.07) odbyła się premiera radiowa najnowszego singla Mateusza Zbaraszczuka “Tatuaże”, który ukazał się nakładem wytwórni MyMusic.

Mateusz Zbaraszczuk – polski wokalista i muzyk estradowy. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 14 lat zainspirowany zespołem Lady Pank i piosenką “Zawsze tam gdzie Ty”. Po wkroczeniu w świat muzyki rockowej postanowił założyć własny zespół grający popularne covery. Na swoim koncie ma ponad 60 koncertów plenerowych i eventowych. Po kilkuletniej przygodzie z zespołem muzycznym postanowił rozpocząć karierę solową. Pierwszy teledysk do utworu pop “W moich myślach” odbił się bardzo pozytywnym echem w lokalnych mediach, co zaowocowało występem w TVP Opole “Dzień Dobry o Poranku” oraz wywiadach dla stacji radiowych – Radio Ony FM oraz Radio Nysa FM. Rok 2018 rozpoczął się dla Mateusza bardzo przełomowy, współpraca z menadżerem muzycznym zaowocowała ambitnymi planami wydawniczymi i pojawieniem się nowego singla “Tatuaże” który ukaże się nakład wytwórni MyMusic.

Piosenka “Tatuaże” utrzymana jest w spokojnej stylistyce muzyki pop w której usłyszymy żywe instrumenty oraz historię o prawdziwej miłości.

Jak mówi sam Mateusz” utwór “Tatuaże” jest refleksją, dokładnie tym za czym tak naprawdę wszyscy tęsknimy.. Jest to cząstka moich przemyśleń na temat relacji z samym sobą i z ludźmi których się kocha..”

0 0 vote
Article Rating
PODZIEL SIĘ
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments