Na muzycznym niebie wschodzi „Słońce”. Debiutancki singiel projektu sedguy

66

Dokładnie tydzień temu, tj. 9 października br., w Internecie ukazał się debiutancki singiel projektu sedguy. Piosence „Słońce”, gdyż to o niej właśnie mowa, towarzyszy lyric video.


Jednoosobowy projekt muzyczny sedguy powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w formacjach. Jak twierdzi twórca: I choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. Pod pseudonimem sedguy kryje się Piotr Kazimierczuk, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, wcześniej udzielający się, między innymi, w następujących grupach: Wilson Square (płyta wydana nakładem Mystic Production i zawierająca utwór „People in love” będący piosenką dnia w radiowej Trójce, Open’er Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette), Weeping Birds (Open’er Festival, Jarocin Festival) i Confetti (Festiwal Fama).zajrzyj po więcej:

sedguy na Facebooku
sedguy na Instagramie


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.