Stach Bukowski prezentuje nowy singiel – “Los”

66
Stach Bukowski, fot. Wiktor Franko

Zespół Stach Bukowski debiutanckim singlem “Lew” zaczął z wysokiego C, a teraz podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. W serwisach cyfrowych oraz na YouTubie właśnie pojawił się ich nowy utwór pt. “Los”.

Utwór “Los” doczekał się wyjątkowej, studyjnej wersji. Po znakomitym przyjęciu wersji live, która jest dostępna w internecie oraz na żywo wykonywanej na koncertach to było tylko kwestią czasu 🙂 Na potrzeby tego nagrania piosenka została zupełnie odświeżona i uzupełniona o gościnne występy. Chórki, które słychać w tle, to wokalny popis pięknej i subtelnej Magdy Ruty. Z kolei partie saksofonu barytonowego dograł Andrzej Bukowski, uznany muzyk jazzowy i poważny, autor muzyki do ponad dwudziestu filmów dokumentalnych i fabularnych.


Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii.

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski/

Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/

PODZIEL SIĘ
studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)