Staszek Karpiel-Bułecka prezentuje debiutancki singiel

Niesamowitą gratkę dla fanów przygotował Staszek Karpiel-Bułecka! Otóż, muzyk zaprosił do współpracy Tomka “Tomsona” Lacha i przedstawia “Alarm!!!” czyli swój debiutancki  solowy singiel.
Jak sam artysta napisał: “Mój pierwszy debiutancki singiel, do którego zaprosiłem nietuzinkowego wokalistę zespołu Afromental Tomasza “Tomsona” Lacha. Zapraszam do słuchania i niech ta energiczna muzyka niesie się w świat. Klip nakręciliśmy w moich ukochanych Tatrach, udało nam się trafić na piękną pogodę; słońce i ośnieżone góry. Zobaczycie jak dopingowany przez Tomsona pędzę za dziewczyną, zauroczony pokonuję różne przeszkody, a kiedy wreszcie do niej dobiegnę, to… zobaczcie do końca“.
 

 

Ten kawałek buzuje energią. Tematem przewodnim jest miłość, jednak nie w wersji ballady, żadne serce nie pęka. Biały śpiew, reggae rap i skrzypce prawią o zakochaniu, które inspiruje, jest iskrą i żywiołem, źródłem mocy.
Warto wspomnieć, że Stanisław jest również wokalistą polskiego zespołu Future Folk, wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z gatunku drum’n’bass z wpływami folku góralskiego. Aktualną dyskografię tej grupy muzycznej zamykają dwa utwory – singiel “Z ognia wody” wydany pod koniec listopada zeszłego roku i singiel “W czarcim kręgu” z początku maja 2020 r.
PODZIEL SIĘ
avatar
150
  Bądź na bieżąco  
Powiadom o