Sylwestrowa niespodzianka od Ramony Rey

407

Wieczorem 31.12.2017 roku awangardowa artystka znana jako Ramona Rey podzieliła się ze swoimi fanami singlem “EUVI”. Jej odbiorcy szybko znaleźli analogię pomiędzy tytułem i długością utworu a tegorocznymi eliminacjami do Eurowizji.


Ramona Rey, przez jednych nazywana królową awangardy polskiej sceny elektronicznej, przez innych najbardziej niedocenioną wokalistką, po wydaniu w maju albumu “4” wraz z Igorem Czerniawskim, którego flagowym utworem jest “Jak Ty” zaskoczyła nas wiele razy w tym roku. Po pierwsze: wydaniem podwójnego teledysku “Kim być/Seneka”, a po drugie: konkursem na cover singla promującego płytę “Jak Ty”.
Zaskoczeniom ze strony wokalistki jednak nie ma końca! W noc sylwestrową naszym uszom ukazuje się świetny, klubowy utwór EUVI, w którym artystka śpiewa w języku polskim i francuskim. Zdaniem fanów, utwór jest bardzo dobrą propozycją na tegoroczną Eurowizję, a sam pomysł na wrzucenie singla w taki dzień jest przy okazji doskonałą wróżbą sylwestrową na rok 2018! 

A Wam jak podoba się niespodzianka od Ramony? Jeśli jesteście na tak to już 9.02.2018 można zobaczyć artystkę na żywo w Ośrodku Kultury Ochoty “OKO” w Warszawie. 
Muzykoholicy, nie może Was tam zabraknąć! 

 


Zajrzyj po więcej:
Ramona Rey na Facebooku
Ramona Rey na YouTube

“4” na YouTube

PODZIEL SIĘ
Interesuje się muzyką w teorii i w praktyce - śpiewa i gra. Współtworzy duet elektroniczny, Absolwentka dziennikarstwa. "Animatorka osiedlowej kultury"