VooDoo prezentuje kolejny utwór przed zbliżającą się premierą albumu “MMXIX”

Po utworze “Lichwa” do którego został zrealizowany klip promujący najnowszy album grupy VooDoo, zespół postanowił zaprezentować fanom kolejny numer z nadchodzącej płyty “MMXIX”. Z dziesięciu przygotowanych na album utworów wybór padł na “Zaiste”, którego moc z pewnością przypadnie do gustu prawdziwym fanom hard heavy i dobrego rocka.

Sam album można będzie zdobyć na specjalnym koncercie promocyjnym w Warszawie 16 marca podczas którego VooDoo zagra nowy materiał, ale także pojawią się ich kultowe hity z poprzednich lat działalności zespołu.

Autorem muzyki do utworu “Zaiste” jest Ryszard Krupa, a tekst stworzył Piotr Foreman Foryś. VooDoo przygotowuje specjalną oprawę dla pierwszej prezentacji nowej płyty podczas której obok nich pojawią się także na scenie specjalni goście, holenderscy metalowcy z Martyr ze swoim show. Zagra także polska grupa Aquilla.

Agencja M-ART reprezentująca zespół ma także w posiadaniu specjalne bilety kolekcjonerskie przygotowane na ten wyjątkowy wieczór. Można je zamawiać pod adresem: martartisticagency@gmail.com

Bilety są także dostępne online w  GoOut i KupBilecik.

czytaj więcej…

PODZIEL SIĘ
avatar
150
  Bądź na bieżąco  
Powiadom o